Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kolejne problemy z Centralną Ewidencją Pojazdów

Data publikacji: 2018-07-02, Data modyfikacji: 2018-07-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Od rana występują dziś nieprawidłowości w działaniu Centralnej Ewidencji Pojazdów. System działa bardzo wolno lub przestaje działać, uniemożliwiając rejestrację pojazdów. Awaria ma zasięg ogólnopolski.Wszelkie nieprawidłowości w systemie są na bieżąco przekazywanie do centrum wsparcia informatycznego Help Desk, jednak z uwagi na zasięg problemu kolejka zgłoszeń z całego kraju się wydłuża. Osoby załatwiające sprawy związane z rejestracją pojazdów prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.Nowa Centralna Ewidencja Pojazdów, tzw. CEPiK 2.0, została uruchomiona 13 listopada ubiegłego roku w związku ze znowelizowaną ustawą Prawo o ruchu drogowym. Niestety, od tego czasu powtarzają się problemy w funkcjonowaniu systemu. Więcej informacji o Centralnej Ewidencji Pojazdów na stronie http://www.cepik.gov.pl/.

Pełna treść wiadomości na: rudaslaska.pl/ruda-slaska/aktualnosci/2018/07/02/kolejne-problemy-z-centralna-ewidencja-pojazdow/
UM Ruda Śląska, Źródło artykułu: rudaslaska.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ruda śląska

  Ruda Śląska – miasto znajdujące się w południowej części kraju, w województwie śląskim. Jest miastem na prawach powiatu. Miasto składające się z 11 dzielnic zostało utworzone w wyniku połączenia miast Ruda i Nowy Bytom w 1959 roku. Zajmuje powierzchnię 77 km². Liczbę mieszkańców szacuje się na 141 tys.

  Jest tu sporo ciekawych miejsc do odwiedzenia. Zaczynając od historycznej dzielnicy miasta – Wirek, poprzez tajemnicze ruiny zamku, a kończąc na Muzeum PRL-u. W przeszłości górnicze miasto słynęło z wydobycia rud metali np. żelaza. Obecnie wydobywa się tu głównie węgiel kamienny. To tu też jest jedna z największych jego kopalni w kraju. Mowa oczywiście o Halembie. Silnie zakorzenione śląskie tradycje tworzą kulturową stronę miasta.   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola